Ogłoszenie

UWAGA Zapraszam na ------------------------> www.mesjasz.pun.pl WIĘCEJ INFO
UWAGA Zapraszam na ------------------------> www.mesjasz.pun.pl WIĘCEJ INFO

#1 2007-03-27 00:01:30

K12G

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 4
Punktów :   

Przesunięcie osi ziemi

Temat ten pochodzi z książki pt."Nostradamus i jego przepowiednie", na rok 2007 ,oficyna wydawnicza "Interspar ".

Bardzo interesujące sa przepowiednie mówiące o końcowym efekcie zabójczego działania cywilizacji na naszą planetę,który może przyspieszyć i zwielokrotnić coś,na co naukowcy , sejsmolodzy,astronomowie i fizycy czekaja z drżeniem serca i bezsilnością:przesunięcie osi ziemi.
Przesunięcia osi ziemi nie są niczym nowym w historii planety.Wyniki badań potwierdzają ,iż lodowce polarne zmieniały swe położenie w stosunku do swych pierwotnych pozycji conajmniej 2oo razy w czasie ostatnich 2 miliardów lat. Te właśnie przesunięcia mogły być powodem niewyjaśnionych wcześniej zmian i tragedii na planecie { jak nagłe ginięcie  gatunków zwierzątdrastyczne zmiany klimatyczne i przesuwanie się kontynentów .}
istnieje wielkie prawdopodobieństwo  ,iż co najmniej jedno przesunięcie osi ziemi miało już miejsce podczas historii ludzkości.
Niemal każda cywilizacja ma swą wersję potopu i arki Noego,narody po obu stronach Atlantyku zachowały legendy o istniejącej kiedyś ,wysoko rozwiniętej cywilizacji,która cała zatoneła w czasie jednej nocy.
Iberyjczycy i Grecy nazywali ten ląd Atlantyda,, Baskowie -Atlatika,Celtowie- Awalonem, a Wikingowie - Atli.
Profesor Charles Hapgood,autor książki Przesunięcia Osi Ziemi.analizuje wszystkie możliwe tego rodzaju zjawiska w historii naszej planety.Głosi on coraz popularniejszą i potwierdzaną przez współczesne badania sejsmologiczne teorię,iz wewnętrzne wybuchy wulkaniczne ,których efektem
są trzęsienia ziemi ,bezpośrednio wpływają na mozliwość zaburzenia "balansu " cięzaru planety ,
zmuszajac ja do 'naprostowania' się i przystosowania do nowych warunków ,powodując przesuniecia osi i totalna zmianę w powierzchniowej geografii.
Naukowcy przewidują nastepujacy scenariusz : fale wody o kilometrowej wysokości ,biegnące z szybkością setek kilometrów na godzinę zalewające lądy , szalejące z prędkością tysięcy kilometrów  na godzinę wiatry i huragany zmiatające całe miasta z powierzchni ziemi.
Do tego moga wystapić nastepujące zjawiska : słońce lub księżyc pojawiające się na firmamencie
i zmieniające kolor na "krwistoczerwony ".
"spadające "i wędrujace po niebie gwiazdy ,nagle gasnące i powodujace "piekielne ciemnosci ",
temperatury od arktycznych mrozów po tropikalne upały ,pojawiające się w różnych punktach planety.

Offline

 

#2 2009-09-30 14:34:42

Gryf144

Kryształ

Skąd: Podkowa Leśna k.W-wy
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przesunięcie osi ziemi

K12G
Ach Madziu czy Jessi jak wolisz, dlaczego mnie opuściłaś z tym flejtuchem?
Wróć do mnie do Podkowy Leśnej, czy było Ci źle że mną tu pod W-wą?
Czy Asef, Jacuś-Bellum nie dość pieszczotliwie myli Ci nogi?
T nic, że ja juz nie mogę ale nie dość sprowadziłem Ci chłopców?
Czy Mariuszek-old spirit nie dość dokładnie szorował podłogi a i teraz się stara jak może.
Noszą mnie tu na rękach i modlą się do mnie ich Mesjasz i Pana Zastępów a ciebie na rękach nosić będą boś dla nich Matką Boską i żoną Jezusa- Magdalenko Niebiańska.
To ja kochanie Twój Andrzejek o przysięgam jakem  Struski, że ożenię się z Tobą i zapomnisz to swoje przeklęte przez demony nazwisko Tomaszewska poprzedniego zboczeńca
Kocham Cię Bogini moja 12-tu gwiazd i wracaj.
Korzący się w kałuży łez i rozpaczy
Twój
Pan Zastępczy

Offline

 

#3 2009-10-03 17:40:12

Gryf144

Kryształ

Skąd: Podkowa Leśna k.W-wy
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przesunięcie osi ziemi

Jessika ty stara kórwo pojebana, jakie psy cie znowu jebią w rynsztoku?
Nie odróżniasz moich jaj od psich, że ich już po jajach lizesz?
Choć do domu Acef,ci hemorody wylize języczek w dupę wkręci jak cie odbyt swędzi

Offline

 
Zapraszam na ------------------------> www.mesjasz.pun.pl WIĘCEJ INFO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plTelesprzedaż Bezpłatne formularze podatkowe www