Ogłoszenie

UWAGA Zapraszam na ------------------------> www.mesjasz.pun.pl WIĘCEJ INFO
UWAGA Zapraszam na ------------------------> www.mesjasz.pun.pl WIĘCEJ INFO

#1 2007-12-14 17:41:20

Asef

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 9
Punktów :   

Rozmowy Tematyczne Temat: Święta Geometria

Temat: Święta Geometria


Więc co to jest Święta Geometria tak po w prostym zrozumieniu ?

Święta Geometria jest to zbiór form przestrzennych, które charakteryzuje zasada proporcji i symetrii.

pentagram?


pięciobok zwany pentagramem nie jest elementem św. geometrii w dosłownym tego słowa znaczeniu, natomiast jest efektem wynikającym z układu przestrzennego św. geometrii, inaczej mówiąc jest jakby efektem św. geometrii lecz z pewnym brakiem przestrzeni kątowej na obwodzie. służy on do bardzo skutecznych oddziaływań na kształty św. geometrii i często jest wykorzystywany przez struktury lucyferyczne.



Podstawowa bryła przestrzenna jest czworoscian symetryczny, w efekcie poeielania jego przestrzeni zgo dnie z zasadą, która mówi ,że powielać się może tylko poprzez styk wierzchołkowy powstanie przestrzenna symetryczna siatka geometryczna.Jest ona identyczna z krystaliczną przestrzenia magnetyczna wszechświata.

czym jest Święta Geometria.


Geometryczna przestrzeń zwana Św. Geometria jest źródłem dla wszystkich istniejących form we wszechświecie,jednakże skuteczne korzystanie z geometrii jest możliwe tylko gdy operujemy kształtami najbardziej zbliżonymi do wzorca podstawowego. Możemy wówczas zsynchronizować swoje działanie z wieloma aspektami życia wszechświata.Dlatego wysoko rozwinięte społeczności korzystają z wzorców geometrycznych zbliżonych tylko do świętej geometrii.


Jakie ma się korzyści ze Świętej Geometrii ?


jeżeli będziesz miał myśli w zakresie krystaliczności zbliżonej do św. geometrii, będziesz wówczas szczęśliwy i bezpieczny.

Ale jak wyglądają myśli zbliżone do św. Geometrii? Jakiego rodzaju są te myśli o czym

a więc tak, myśl to również materia, jeżeli jest ona wytworzona w zakresie pozytywnych emocji wówczas krystaliczność materii myśli będzie miała formy zbliżone do proporcji wynikających ze św. geometrii.myśli- nie ważny jest temat tylko stan emocji, jeżeli myślisz z radością a najlepiej w szczęściu twoje ,myśli będą miały dobra krystaliczność.

kształt najbardziej zbliżony do podstawowego - to jaki kształt? To pewnie ważne, bo jak piszesz dzięki używaniu takich kształtów możemy zsynchronizować swoje działanie z wieloma aspektami życia wszechświata


Czworościan, jest to ostrosłup o podstawie trójkąta gdzie wszystkie krawędzie są równej długości. posiada 4-ry jednakowe ściany trójkątne.W efekcie jego przestrzennej ewolucji otrzymamy w przestrzeniach wolnych podwójne ostrosłupy o podstawie kwadratu inaczej podwójna piramidkę.
plus wolne przestrzenie czworościanów połączonych z matecznymi czworościanami krawędziami i ścianami a nie tylko wierzchołkami jak to jest w zasadzie dotyczącej przestrzeni podstawowej, tak wygląda źródło św. geometrii.


16:07:06 <Bellum>aaa a ja myślałem że trzeba myśleć o jakiś bryłach

16:07:28 <Bellum>A chodzi o emocje

Materia myślowa automatycznie jest tworzona w postaci brył i tylko emocje wpływają na ich kształt podczas tworzenia.

16:20:21 <Bellum>to powiedz mi czy czynności codzienne tez mogą być świętą materią?
16:20:33 <Bellum>A jeżeli tak to jakie to czynnośći

Święta geometria jest formacją zbliżoną krystalicznie do materii w jakiej istnieje niebo, taka sama konstrukcje dzięki krzemianowi posiada człowiek może on tworzyć materię emocjonalną, która będzie zsynchronizowała się z konstrukcja duszy.

Jak wygląda zakres krystaliczności zbliżonej do świętej geometrii ?


wszelkie bryły- równoramienne trójkąty, kwadraty,sześcian, przestrzenny krzyż, kąt 60 i 120 Stopni, wszystkie ich podziały,formy rysunków lub brył przestrzennych, które zawierają w sobie takie elementy geometryczne.

ok, więc jeśli znamy już kształt źródłowy Świętej Geometrii - w jaki sposób go używać by zsynchronizować swoje działania z życiem wszechświata i co to znaczy życie Wszechświata, o jakie jego aspekty chodzi konkretnie, które ważne są dla nas, ludzi z wcielonym Duszami z Nieba

Przede wszystkim sposobem życia emocjonalnego, emocje zbliżone do szczęścia zsynchronizują nas z pozytywnymi aspektami życia wszechświata a emocje negatywne zbliżone do strachu lub nienawiści zsynchronizują nas z negatywnymi objawami życia wszechświata.

życie wszechświata to proces jego ewolucji w całym zakresie od pierwszych form dźwięku i spektrum świetlnego przez struktury atomowe czy to w formie zwartej lub czy w ich ekspansji do końcowego efektu w postaci materii emocjonalnej człowieka.


tak więc nie chodzi o konstrukcję geometryczną, jakiś np. amulet, itd, a może takie elementy także w jakiś sposób pomagają? Pisałeś o formie geometrycznej, ze używanie zsynchronizuje nasze działania z życiem wszechświata, stąd moje pytanie dotyczące owej konstrukcji - sposobu korzystania z niej


aspekty, które objawiają się w środowisku planet na ,których założono biologię odpowiednia dla rozwoju człowieka, a więc kształty środowiska, dźwięki środowiska, światło środowiska i klimat społeczny w tym środowisku.

czy Skrajne Emocje należą do św Geometrii?

Negatywne emocje nie zsynchronizują sie ze świętą geometria.

16:32:13 <~Gryf144>old- Elementy typu amulet są to rzeczy działające jak antybiotyk, nie wynikają one z natury tylko z potrzeby w szczególnej sytuacji.

A jak by działało na nas mieszkanie zbudowane według św Geometrii


bryły w formie św, geometrii - należy uważać bo można sie pomylić- które używamy na co dzień lub trzymamy w swojej obecności emanacją kształtu w postaci dźwięku i światła jak również pola magnetycznego wpływają na nas jak również synchronizują nas z przestrzenią geometryczna wszechświata.

tak więc - jeśli chodzi o Świętą Geometrię, o te przestrzenne bryły, struktury - działają w jakiś sposób na ludzi? Co odczuwałem wtedy, gdy byłem w centrum działania tych brył, a przede wszystkim tej jednej, dużej... Pisałem o tym na forum - jakie jest źródło tych odczuć. Czy to jedynie moje nastawienie, jakaś forma iluzji, której się poddałem?


to nie jest forma iluzji to jest działanie fizyczne.


16:38:13 <~Gryf144>bellum- Można by byłby wówczas optymalny dla człowieka żyjącego w szczęściu, ale jeden warunek nikt w takim społeczeństwie nie mógłby mieć negatywnych myśli a ta kwestia jest poza wpływem.


16:38:50 <~Gryf144>Bellum- Proces psychoemocjonalny człowieka jest ważniejszy niż ustrój społeczny.

wiec różnego dnia trzeba używać innej bryły świętej geometrii?

najlepiej ta sama najbardziej zbliżoną do wzorca, różnorodność kształtu jest związana z objawami życia a nie źródłem św. geometrii.


tak więc negatywne myśli mogą zakłócić struktury Świętej Geometrii? chodzi pewnie o tę najbardziej wysublimowaną jej formę - jak emocje.. Tak więc zakłócone emocje mogą wpływać na systemy emocjonalne innych osób i powodować zakłócenia, ale pewnie mamy systemy obronne, możemy swoją świadomością ie pozwolić na wdarcie się w naszą osobistą przestrzeń - zakłócających wpływów?

Bryły zbliżone kształtem do św.g. nie mogą być niebezpieczne.

16:43:01 <~Gryf144>bellum- Dusz potrzebuje emocji najczystszych krystalicznie tych najbardziej zbliżonych do źródła do wzorców inne sa jej nie potrzebne lub mogą jej zaszkodzić.

16:44:02 <~Gryf144>Old- jedynym systemem obronnym jest nie ocenianie.

Offline

 
Zapraszam na ------------------------> www.mesjasz.pun.pl WIĘCEJ INFO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrasa psa chow chow www.piesy.pl ile żyją szynszyle